Miód kremowany z pyłkiem 380G

Stosowanie miodu kremowanego z pyłkiem

Miód kremowany z pyłkiem nadaje się do smarowania pieczywa. To świetny dodatek do herbaty i ciast. Miód kremowany z pyłkiem to naturalne rozwiązanie na ból gardła!

Właściwości miodu kremowanego z pyłkiem

Zdaniem specjalistów od żywienia, miód kremowany z pyłkiem w szczególności powinien zagościć w jadłospisie u osób, którym towarzyszy przewlekłe zmęczenie oraz spadek koncentracji. Cechą charakterystyczną miodu kremowanego z pyłkiem jest delikatny, kwiatowy posmak oraz kremowa konsystencja.

Miód kremowany z pyłkiem w szczególności rekomendowany jest dla osób starszych, dzieci w czasie intensywnego wzrostu oraz sportowcom. Pyłek to niezwykle cenny produkt dla organizmu człowieka – zawiera wiele witamin, minerałów oraz pełnowartościowe białko roślinne. Pyłek kwiatowy dostarcza organizmowi witaminy, takie jak: witamina D, E, K i C. To prawdziwe bogactwo makro- i mikroelementów. Dużą zaletą miodu kremowanego z pyłkiem jest to, iż produkt ten idealnie rozprowadza się po pieczywie – nie spływa.

W sklepie internetowym BioIndygo.pl mogą Państwo znaleźć wiele zdrowych produktów. Mąka jaglana to produkt lekkostrawny o nieprzeciętnych wartościach odżywczych. Drobna sól himalajska to znacznie zdrowszy zamiennik klasycznej soli. Morwa biała bez pestek to źródło cennych pektyn, które pozytywnie wpływają na funkcjonowanie jelit.