Kasza jaglana 500 g

Stosowanie kaszy jaglanej 

Kasza jaglana idealnie sprawdza się w roli dodatku do potraw mięsnych.

Właściwości kaszy jaglanej

Nie można poddać wątpliwości, iż kasze coraz częściej goszczą na polskim stole. Kasza jaglana powinna znaleźć się w jadłospisie u osób, które pragną oczyścić organizm. Z badań wynika, że kasza jaglana przywraca równowagę kwasowo-zasadową organizmu. Zdaniem specjalistów, kasza jaglana to źródło krzemu. Substancja ta jest niezbędna, by móc cieszyć się mocnymi paznokciami, zdrowymi włosami i promiennie wyglądającą skórą. 

Kasza jaglana rekomendowana jest dla osób cierpiących na celiakię lub osób, które nie tolerują glutenu. Kasza jaglana stała się obiektem zainteresowań wielu naukowców. Z badań wynika, że w jej składzie znajduje się tryptofan. Kasza jaglana powinna być spożywana przez osoby, które pragną obniżyć poziom złego cholesterolu oraz chcą zapobiegać chorobom układu krążenia. 

W naszym sklepie mogą Państwo znaleźć wiele interesujących produktów. Szukasz produktu, który sprawdzi się zarówno w kuchni, jak i w codziennej pielęgnacji ciała? Sięgnij po sól himalajską, która doda Twoim potrawom nieprzeciętnego smaku oraz złuszczy martwy naskórek. Daktyle bez pestek to ciekawa forma przekąski, po którą możesz sięgnąć niemalże zawsze, gdy poczujesz głód. Młody jęczmień w proszku to jeden z niewielu produktów, który w swoim składzie zawiera cenny chlorofil.