Stevia puder 200g

Stosowanie stevii w pudrze

Stevia to naturalny słodzik. Może być wykorzystywany do słodzenia herbaty, kawy oraz innych napojów. 

Właściwości stevii w pudrze

Stevia to roślina charakteryzująca się wyjątkowo słodkimi liśćmi. O wspaniałych właściwościach stevii wiedzieli już nasi przodkowie. Stevia w pudrze to naturalny słodzik, który rozwiązuje wiele problemów zdrowotnych. Specjaliści zalecają spożywać stevię w pudrze pacjentom cierpiącym na nadciśnienie i cukrzycę. Należy zaznaczyć, że stevia w pudrze jest znacznie zdrowsza niż klasyczny, biały cukier.

Nie można poddać wątpliwości, iż nadmiar każdego cukru wiąże się z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Początkowo problem zauważalny jest wyłącznie w wyglądzie ciała. Brak odpowiedniej reakcji prowadzi do odkładania się tkanki tłuszczowej w narządach wewnętrznych. Aby zapobiegać chorobom cywilizacyjnym, warto sięgnąć po stevię w pudrze

Zdecydowaną zaletą stevii w pudrze jest to, iż nie zawiera ona kalorii, a jej smak jest wyjątkowo słodki! Stosując stevię w pudrze, nie musisz obawiać się o próchnicę zębów. 

W naszym sklepie mogą Państwo znaleźć wiele interesujących produktów. BIO olej kokosowy świetnie sprawdza się w kuchni oraz w codziennej pielęgnacji ciała i włosów. Proszek BIO moringa to prawdziwa bomba witaminowa. Nasiona chia to źródło błonnika, który usprawnia funkcjonowanie układu trawiennego. 

                      BIO